nick yazın
şifre yazın

Azar Sohbet


Bir zamanlar popülerliği ile gündem yaratan Azar Sohbet artık sohbetin de. Gün geçtikçe kullanıcı kitlesi ile dikkat çekmek de olan sitemiz Sohbetin, fark yaratıyor yenilikleriyle. Chat yapmak isteyen binlerce insan yıllardır chat sohbet sitesi arayışını sürdürüyor. Sitemize giriş yapan kullanıcılar ise son noktayı azar sohbet ile koyuyor.

Değerli dostlarımız, sitemiz de alışılagelmişin dışında her hizmet bedava gerçekleşmekte. Hem cebinizi hemde keyfinizi dikkate aldığımızı dile getirmeden edemeyeceğim. Ve teknolojinin ilerlemesiyle bizler de siz kullanıcılarımıza oldukça yenilik sağladık. Artık eskisi gibi sadece yazışarak sohbet değil aynı zamanda da görüntülü sohbet yapabiliyoruz.

azar sohbet

“Hem yazışarak hemde görüntülü sohbet yapmak mümkün mü?

Evet..

Görüntülü Azar Sohbet

Artık yenilik isteyen ve bekleyen dostlarımıza müjdeler olsun 🙂

Yıllardır chat yaparız hep de yazışarak. Çoğu zaman yazışarak sohbet de dahi çekimserlik de yaşadığımız oluyor. Lakin, artık hem teknolojinin sayesinde hemde gelişen çağ bizi bir tık ilerisine sürüklüyor. Artık yazışarak sohbetin yanınca görüntü de açabilir sesli de konuşabiliriz. Evet yanlış duymadınız. Sohbetin de görüntülü sohbet yapabilmek sizin elinizde.

İçiniz rahat olsun. Cam açmak kamerada sohbet yapabilmek sizlerin tercihi. Dileyen cam açar istemeyen açmaz. Sizleri zorda bırakacak yada zorlayacak her türlü olaya sohbetin olarak karşıyız. Sohbetin de görüntülü sohbet azar sohbet odalarında gerçekleşir iken üstelik aynı zamanda da bedava oluyor.

Mobil Azar Sohbet

Ve işte beklenen an. Çoğu kullanıcımız bilgisayar kullanmaktan hoşnut değil. Ama mobil cihazlar artık hemen hemen herkesin elinde. Öyle degilmi? Bu nedenle, mobil uyumlu siteler chat yapmak için aslında doğru yer.

İlk olarak mobil cihazından linkimize tıklaman gerekir. Hemen ardından ücretsiz azar sohbet e katılabilirsiniz. Üyelik şartı konulmadan sohbetin kesinti yaşamadan sitemizde yeni insanlar ile buluşuyoruz. Hepsi telefonunun bir tık sayesinde.

“Ben sürekli web üzerinden katılmak istemiyorum. Azar Sohbet e uygulama ile giriş yapabilir miyim?”

O halde..

Azar Sohbet Uygulamaları

Çok kısa zaman da karşınıza müthiş bir uygulama ile geleceğiz. iOS yada Android bizler için farketmeyecek ama sizler bu uygulama sayesinde çok şey farkedeceksiniz. Üstelik kurulacak olan uygulama bedava gerçekleşiyor. Her telefona uyumlu olacak olan uygulamamız Türkiye’nin 81 iline aynı anda ulaşımı kolaylaştırıyor olacak. O halde hep birlikte azar sohbete.

Son olarak söylemek istiyorum ki sohbetin de, sohbet bir başka. Bazen sevgiyle bazen aşkla. Yaşanması güzel duyguları tatmak adına aşağıdaki linkimize tıkla. Ama bizi daha fazla heyecanlandırma. İnanın bana sohbetimiz on numara. Üstelik bedava.. O halde, hemen bırakıyorum linki.

http://www.sohbetin.org

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 319 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat | turksohbet | chat odalari | geveze chat | trsohbet