nick yazın
şifre yazın

Görüntülü Sohbet


Yıllardır alıştığımız yazışarak sohbetin pabucunu ters giydiren Görüntülü Sohbet artık hizmetiniz de. Alışılagelmislerin bir tık ötesine ilerleyen sitemiz yeniliklere doymuyor. Zaman ilerledikçe kullanıcılarına hep daha iyisini vermeye çalışan sohbetin sizlere tattıracak en alasını yeniliğin.

Evet biliyoruz görüntülü sohbet yapmak isteyen birçok dostumuz var. Lakin, bazı kullanıcılarımız hep tedirginlikle yaklaşıyor bu duruma. Bu nedenle Bizler sizlere görüntülü sohbet yapabilmeyi tercihinize bırakmaya karar verdik. Nasıl mı?

Sitemize giriş yaptığınızda karşınıza çıkacak genel odalar sadece yazışarak sohbette kullanılabiliyor. Fakat camda sohbet yapmak isteyen siz değerli kullanıcılarımız özel odalarda bu hizmetten yararlanabiliyor. Kamera açmak her iki kullanıcının isteği doğrultusunda gerçekleşir. Bir kullanıcıdan biri istemez ise eğer cam açabilmek mümkün olmuyor.

“Görüntülü Sohbet yapmak için ücret ödememize gerek var mı?”

Ücretsiz Görüntülü Sohbet

sizler için her zaman daha iyisini düşünen sohbetin ücretsiz olarak hizmetinize girmiş bulunmakta. Tüm servisleri ile hep daha iyi düşünen bizler, sizlerin cebini de düşünüyoruz. Yazışarak sohbet ya da görüntülü sohbet ederken sizlerden maddi açıdan bir beklentimiz söz konusu değil. Kısacası ücretsiz sohbetin adresi olan sohbetin bence aradığın arkadaşlık yerin.

Özel odalarda gerçekleştirilen kamerada sohbet için de bir para talebimiz asla yok. Bizler parasız sohbet yaparak kalıcı arkadaşlıklar kurmanın peşindeyiz. Bizler biliyoruz ki ticari söylemler arkadaşlık siteleri için oldukça gereksiz. Çünkü tamamen konu bahis sohbet ve arkadaşlık. Ücretsiz camda sohbet yapabilmeyi sizlere sunuyoruz. Ve bu sisteme dahil olmak isteyen siz değerli dostlarımızı heyecanla bekliyoruz. Mobil uyumlu olarak da görüntü sohbet yapabiliyor Canlı sohbete bir göz kırpıyoruz.

görüntülü sohbet

Canlı Görüntülü Sohbet

Değerli dostlarım, karşınızdaki kullanıcıyı birebir görerek yapacağınız görüşmelerin bir diğer adı da canlı sohbet. Real hayatınızda gerçekleştirdiğiniz arkadaşlıklarla hiçbir farkı yok. Sohbetinden keyif aldığınız kullanıcılarla özel odalarda camda sohbet yaparak karşınızdaki kişiye olan güven aynı zamanda tazeleniyor olacak. Biliyorum çoğu kullanıcı bunlar cesaret edemeyebilir. Lakin ben de bilmenizi isterim ki özel odalarda gerçekleştirilen bu hizmet tamamen iki kişinin mahremiyetinde kalacak. Böylelikle gizliliğimizin temel ilkemiz olduğunu sizler de anlıyor olacaksınız.

Canlı camda yapılan sohbetler neticesinde sohbetinizin, muhabbetinizin seviyesi her daim bir tık ileride olacak. Ayrıca cam açmanın sizin hakimiyetinizde olacağını unutmanızı istemiyorum. İstediğiniz kişiye cam açabilirken dilediğiniz gibi de kapatabilirsiniz. Bu harika birşey!

Sevgili arkadaşlarım kalitenin öncüsü olan sohbetin her daim olsun en vazgecilmezin..

www.sohbetin.org

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 291 okuma
yorum 2 yorum
yorumlar


Yorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat | turksohbet | chat odalari | geveze chat | trsohbet