nick yazın
şifre yazın

Gurbet Sohbet


Her ne kadar ille de vatanım diyen bülbül, gurbet sohbet ile bu tezi destekliyor. Yurtdışında yaşayan dostlarımız, hasretini ve özlemini çektiği memleketine ve insanlarına her defasında sarılamıyor.. Böyle olunca sanal da sohbet sitelerine giriş yaparak, içinde ki hasreti biraz da olsa gideriyor. Sitemiz de yurtdışında ikamet eden gurbetçilerimiz daha rahat sohbete intikal etsinler diye sohbet odalarımız sizlerle.

gurbet sohbet

Sohbet odalarımıza hem Türkiye’den hemde dünya üzerindeki ülkelerden isteyen herkez giriş sağlayabiliyor. Üstelik ücretsiz aynı zamanda da üyeliksiz. Arkadaş edinmek amacıyla açılmış olan sitemiz de parasız sohbetin temelleri de böylelikle atılıyor.

” Sohbet odalarımız da nasıl giriş yapılıyor? Sohbet anlayışımız neyi gerektiriyor?” Hep birlikte bu konuyu ele alalım.

Gurbet Sohbet Odaları

Sohbet odalarımıza giriş yapabilmek için internet sağlayıcınızın olması yeterli bir durum. Bilgisayar yada mobil cihazlardan da giriş sağlanabiliyor. An ve an istediğiniz yerden sitemize giriş yaparak sohbet odalarımıza dahil olabilirsiniz. Arkadaşlık edinmek için sadece yurtdışı girişli kullanıcılarla da sohbet etmek isteyebiliyoruz. Gurbet sohbet odalarında arkadaşlık edinmenin yanı sıra aynı zamanda geliştirebileceğiniz bir dil kültürü oluşuyor. Yapacağınız sohbetlerle dil eğitimi almış sayılıyor olabilirsiniz.

Sohbet odalarımıza dahil olmak isteyen Gurbetçi dostlarımız mobil cihazlarıyla da 7/24 aktif bir şekilde giriş sağlayabiliyor. Sanal olarak artık görmediğimiz aile sıcaklığını bulduğunuz da doğrudur.

“Yurtdışında yaşıyorum. Sohbetine giriş yaparak gurbet sohbet odalarına erişim esnasında ücret vermem gerekiyor mu?”

Parasız Gurbet Sohbet

İlk olarak Sevgili sohbetseverler, yurtdışında yaşayan dostlarımız sitemiz parasız hizmet sunuyor. Örneğin, sitemize giriş yaptınız. Nick kayıt etmek için korkmayın. Bu durum ücretsiz üstelik zorunlu değil. Sadece sohbet amacıyla açılmış olan sitemiz de tarifeler konuşmuyor. Duygular konuşuyor. Bir çok dostumuz ücret ödemeden korktuğu için sitemize giriş yapmadığını dile getiriyor. Lakin bilmenizi istiyorum ki sohbet sitemize ve sohbet odalarımızdaki tüm hizmetler ücretsiz.

“Peki ya uygulamalar?”

Uygulamalar, yetkilendirme talepleriniz ve daha fazlası.. Aklınıza gelebilecek herşey bedava olarak +18 yaş üzeri tüm kullanıcılara hizmet olarak sunuluyor.

“Mobil telefonumla web üzerinden sitenize giriş sağlayabiliyor muyuz?”

Mobil Gurbet Sohbet

Sitemize ve sohbet odalarımıza Dünya’nın neresinde olursanız olun giriş yapabiliyorsunuz. Hemde mobil cihazlar sayesinde hiçbir sorun yaşamadan. Üstelik de ücret ödemenize gerek kalmadan.

Sözü uzatmadan son olarak demek istiyorum ki sitemizde özlemler yaşanmıyor. Aksine hasretler gideriliyor. O halde hep birlikte eşsiz bir sohbete ne dersiniz?

http://www.sohbetin.org

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 264 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat | turksohbet | chat odalari | geveze chat | trsohbet