nick yazın
şifre yazın

Avatarlı Sohbet


Sohbetinden bir yenilik daha sizler için. Avatarlı Sohbet yaparak kendi profilinizi istediğiniz gibi şekillendirmeye ne dersiniz? Yanlış duymadınız. Sitemize giriş yapan her kullanıcı profil yaparak avatarlı sohbet yapabiliyor. Bir çok chat sohbet sitesinde bu özellik bulunmazken bizler yine yenilik öncüsü olmayı başardık.

Sanılmasın ki sizlere sağladığımız ve sağlayacağımız her hizmet ücretli? Kesinlikle hayır. Eğer aklınız da anlamsız sorular varsa silin atın. Avatarlı sohbet yaparak sohbet edeceğiniz insanı kolay tanıyın. Örneğin, sohbetinden hoşnut olduğunuz herhangi bir kullanıcıyı avatarına yada profiline bakarak sohbetini devam ettirebilir. Yada sonlandırabiliyor. Bu özellik sayesinde bir çok arkadaşımız sohbetini daha verimli bir hale getiriyor. Avatarlı sohbet yapmak, profil oluşturmak isteyen sohbetseverler sohbetini tercih ediyor. Bizlerde sizlerin tercihine bu hizmeti tüm girişlerimize etkin ve ücretsiz kıldık.

avatarlı sohbet

Parasız Avatarlı Sohbet

Sanal ortamlarda yazışarak, görüntülü yada sesli sohbetlerin bir çok sitede ücretlendirilmeye tabi olarak servis edildiğini görüyoruz. Malesef ki üzülerek bizlerde şahit oluyoruz. Fakat hiç bir sohbet sitesin de olmayan avatarlı sohbet ile de ücretsiz sohbet yapabilmeyi sizin hizmetinize mümkün kıldık. Bizlerin sizlerden hiç bir maddi, çıkar menfaat olmadan sadece parasız sohbet yaptığımızı bilmenizi isterim. Arkadaşlık kurabilmek ücretsiz sohbetin de.

Profiline istediğini yaz. Ayrıca istediğin resmi sen belirle. Ve bunun için ücret ödeme. Üstelik Bedava gerçekleşen bu durum tüm sohbetseverlerin ilgi odağı oldu çok kısa süre de.

“Siteniz de üyeliksiz sohbet mümkün. Peki avatar koyarak sohbet yapmam için üye kaydı zorunluluğum var mı? Evet dostlarım, profil ve avatar işlemlerini etkin kılmak için sitemize üyelik oluşturmak gerekir. Sadece yazışarak sohbet yapmak isteyen sohbetseverlerimiz üyeliksiz sohbete devam edebiliyor.

Mobil Avatarlı Sohbet

Profil ve avatar oluşturmak için illa bilgisayar kullanıcısı olmanıza gerek yok. Sakın böyle bir algıya sahip olmayın. Sohbet odalarımızın tamamında avatar ve profil işlemlerini mobil telefonlar üzerinden de sağlayabilirsiniz. Hatta istediğiniz her an bu durumu değistirebiliyoruz.

En çok tercih edilen profilli sohbet sayesinde kullanıcılarımızın sohbeti daha eğlenceli bir hal alıyor. Ama bu hizmetin parasız olması ben dahil tüm dostlarımızın ilgisini ayrı çekiyor. Sohbetin yeni adresi yeniliklerin. Son olarak her geçen gün farklı bir sohbete dahil olmak isterim diyorsan aşağıda ki linke tıklayarak katılım sağlayabilirsin. Hızlı ve ilgi çekici tüm sohbetler bizimle. O halde Kalıcı arkadaşlıklar kurabilmek adına hadi zaman kaybetme tıkla.

www.sohbetin.org

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 249 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat | turksohbet | chat odalari | geveze chat | trsohbet