nick yazın
şifre yazın

Mobil Sohbet


Sizlere müthiş bir teknoloji harikası mobil sohbet den bahsediyor olacağım bu yazımla. Biliyorsunuz ki artık çağımız gelişti. Gelişen teknoloji hayatımızı iyi anlamda ilerletiyor. Sohbet edebilmek sanal ortamlarda yapılmasını mümkün kılan teknoloji artık mobil cihazlara kadar geldi.

Artık yeni insanlar tanımak için kilometreler katetmeye ihtiyacımız yok. İnternet sağlayıcısı ile birlikte gelişen teknolojiye bizler de ayak uydurduk. Artık sohbetin de tüm kolaylığı sizlere yaşatıyoruz.

“Cihaz markası farkeder mi? Ücret ödemeye tabi tutulur muyum? Uygulamanız var mı?” gibi sorularla her geçen gün karşılaşmıyor değiliz. Gelin hep birlikte aklınızdan geçen sorulara cevab bulalım.

Değerli dostlarım ilk olarak bilmenizi isterim ki bilgisayar kullanıcılar nasıl ücrete tabi değil iseler mobil kullanıcılarımız dan da böyle beklentimiz yok. Tamamen ücretsiz olarak giriş yapacaksınız. Ve ayrıca telefon markanızın bizler açısından zerre önemi olmadığını da belirtmek isterim. Peki ya uygulamalar?

mobil sohbet

Mobil Sohbet Uygulamaları

Sitemiz sohbetin. mobil uyumlu bir chat sitesidir. İnternete erişimi olan her cihazdan sitemize katılım sağlanabiliyor. +18 yaş üzeri kullanıcılarımız telefonları aracılığıyla ücretsiz giriş yapabiliyor. Aynı zamanda yakın bir dönem de hizmetinize sunulacak uygulaması ile gümbür gümbür geliyor.

Mobil sohbet uygulamaları Android yada iOS ayrımı yapmadan sohbetinizi hızlandıracak hizmetlerimizden biridir. Çok kısa süre içerisinde faaliyete girerek beğeni toplayacağına eminiz. Ayrıca, uygulamamız ücretsiz olup bağlantı sorunu yaşamaya ağınızı seve seve dile getiririz. Böylelikle uygulamamız sayesinde hem hızlı hem de kesintisiz sohbet yapabiliyoruz. Hatta 7/24 canlı sohbete katılım sağlamış sayılabiliyoruz.

Canlı Mobil Sohbet

Sohbetin de adından da anlaşılacağı üzere sohbet hiç bitmez. Kullanıcılarımızın bir çoğu mobil cihazları üzerinden giriş sağlayan dostlarımız dır. Sohbet akışımız 7/24 devam ederken sitemize giriş yapar yapmaz sende dahil olabilirsin hemde hiç beklemeden. Üstelik ücretsiz ve üyelik gerektirmeden. Bay bayan Türkiye’nin 81 ilinden kullanıcıya hitap eden Sohbetin de sohbet gibi radyo akışı da hiç bitmiyor. Mobil cihazlar üzerinden sohbet ederken bir yandan da radyo ya kulak kabartabiliriz. Bizimle herşey mümkün.

Ayrıca, yine mobil cihazlar sayesinde yayın alarak dj kadromuza ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz. Herşey bir telefon kadar uzağında. Ama inkar edemem teknoloji bir harika!

O halde bizlerde bu teknoloji harikasına şapka çıkartarak uyum sağlayalım. Ne dersiniz? Hemen mobil cihazınız ile aşağıda bulunan linkimize tıkla. Yeni arkadaşlıklar yaşa. Hem üyeliksiz hem de ücretsiz.

Sohbetin, yakında olacak vazgeçilmezin.

http://www.sohbetin.org

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 240 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat | turksohbet | chat odalari | geveze chat | trsohbet